Opakowania Brodnax 21C zyskują dzięki zdobieniom ScodixPoprzedni artykuł 

Jim Singer, dyrektor Brodnax 21C Packaging
Jim Singer, dyrektor Brodnax 21C Packaging

Scodix, wiodący dostawca rozwiązań do druku cyfrowego dla branży graficznej, ogłasza sprzedaż i instalację maszyny Scodix Ultra 6000, obsługiwanej przez SHD Press dla Brodnax 21C Packaging.

Jako ekspert na rynku wysokiej klasy kart kolekcjonerskich, w szczególności kart sportowych, Brodnax planuje początkowo poświęcić temu rynkowi wydawnictwo Scodix Press. Scodix Ultra 6000, obsługiwana przez SHD Press, idealnie nadaje się do tego zastosowania, ponieważ łączy w sobie możliwości foliowania zmiennych danych ze skomplikowanymi szczegółami i doskonałą wyrazistością w wielu efektach zdobienia – w tym folią wytłaczaną lub płaską, folią na folii i holografią 3D efekty

„Jesteśmy w stanie wydajnie i skutecznie serializować karty z folią, wchodząc w ten sposób do segmentu kart kolekcjonerskich, które są bardziej kolekcjonerskie” – wyjaśnia właściciel Brodnax Jim Singer, stwierdzając: „Nie ma drugiego systemu na rynku o takiej jakości i zmiennych możliwościach”.

Wiążąc swoją decyzję o inwestycji w maszynę Scodix jej szybkością i formatem, Singer dodaje: „Dla każdego, kto rozumie liczby, 41-calowy arkusz przy prędkości 1000 arkuszy na godzinę to poważna wydajność, którą naprawdę możemy wykorzystać w dalszym ciągu wprowadzać innowacje i ponownie inwestować w firmę. Poszerzamy możliwości naszego sklepu, aby dywersyfikować nasze portfolio produktów i rozszerzać się na nowe branże usługowe, a system Scodix najlepiej to wspierać. Maszyna ta ma kluczowe znaczenie dla rozwoju naszej obecnej bazy klientów, a także pozyskiwania nowych klientów i rynków.

Oprócz wysokiej klasy kart kolekcjonerskich Brodnax przewiduje użycie Scodix Ultra 6000, obsługiwanego przez SHD Press, do coraz bardziej złożonych kampanii direct mail i różnych innych ogólnych zastosowań poligraficznych. Dodawanie folii i innych ulepszeń to rosnący trend w przesyłkach reklamowych, a Scodix pomoże firmie Brodnax wejść na ten rynek.

Brodnax, spółka siostrzana Brodnax 21C Printing, to firma rodzinna oferująca własne platformy technologiczne i usługi zarządzania magazynem, a także komercyjny druk offsetowy, małoformatowy i wielkoformatowy druk cyfrowy.

Mając udokumentowane doświadczenie w zakresie udanych inwestycji, Singer wierzy, że najnowsze przedsięwzięcie firmy z technologią Scodix – wynikające z szeroko zakrojonych badań trendów branżowych – zapewni firmie pozostanie w czołówce branży, zapewniając klientom szerszy wybór ozdób i szybki czas wprowadzenia produktu na rynek.

„W pełni cyfrowe i zmienne arkusze opuszczające drukarkę można obracać i natychmiast przepuszczać przez Scodix bez konieczności wykańczania, co zapewnia niesamowitą wydajność i płynne uzupełnienie naszego przepływu pracy” – komentuje Singer.

Mark Nixon, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży i marketingu Scodix, dodaje: „Wymagania dotyczące jakości, szczegółowości, zmiennej numeracji i licznych ozdób, których wymagały firmy z Brodnax, stwarzały pewne wyzwania. Jednak Scodix Ultra 6000, obsługiwany przez SHD Press i powiązany z nim przepływ pracy, jest wyjątkowo wyposażony, aby sobie z nimi poradzić.

To jeszcze bardziej umacnia naszą pozycję jako dostawcy numer 1 w zakresie cyfrowych ozdób w sektorze kart kolekcjonerskich. Jesteśmy dumni, że mamy wiodącą firmę, taką jak Brodnax 21C Packaging, w rodzinie Scodix.”

Na podstawie informacji firmy Scodix

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności