KDV Label rozszerza możliwości cyfrowe dzięki DurstPoprzedni artykuł 

W ciągu ostatnich 50 lat firma KDV zbudowała model wydajności i obsługi, który nie ma sobie równych w fleksograficznym druku etykiet. Konwerter etykiet pomyślnie przełożył te podstawowe wyróżniki na szybki druk cyfrowy dzięki konfiguracji i obsłudze Durst Tau RSCi.

Durst Tau RSCi firmy KDV to 17-calowa drukarka atramentowa UV przeznaczona do średnio- i długoterminowych zadań. Dodatkowo KDV widzi szansę na bardziej ekonomiczną realizację krótkoterminowych zleceń. Ta maszyna jest wyposażona w wałek chłodzący i nawijarki typu jumbo, aby utrzymać jakość przy dużych prędkościach.

„Szukaliśmy szybkiej prasy cyfrowej, która odpowiadałaby wydajności produkcji, którą rozwijaliśmy przez ostatnie pięćdziesiąt lat.” – mówi Ken Robinson, wiceprezes ds. operacyjnych, „Maszyna DURST RSCi sprawdziła wszystkie wymagania i nie tylko pasuje ale ulepsza nasz model produkcji i sposób, w jaki możemy służyć klientom”.

Przed podjęciem decyzji o wyborze Durst Tau RSCi firma KDV przeprowadziła szczegółową ocenę drukarek cyfrowych, dokonując krytycznej oceny szybkości każdej opcji, kosztów eksploatacji, czasu pracy oraz oczywiście jakości i spójności druku. Ocena ta obejmowała rygorystyczne testy, aby upewnić się, że oczekiwania klientów zostaną spełnione, jeśli nie przekroczone, w każdym aspekcie, od czasu realizacji, przez dopasowanie kolorów, po cenę.

Tau RSCi była zdecydowanym liderem dzięki jakości druku 1200 dpi i prędkości do 262 stóp/min. prędkości i dodatkowe funkcje gwarantujące za każdym razem wyjątkowe etykiety w najbardziej ekonomiczny sposób. Kolejnym decydującym czynnikiem był zespół serwisu i wsparcia Dursta. Chociaż zapewniamy naszym klientom najlepszą możliwą jakość i obsługę, ważne jest, aby wiedzieć, że mamy partnera, który robi z nami to samo. Durst był w stanie zapewnić wgląd i przykłady z życia wzięte, pokazujące, jak ich maszyny zapewniają ten sam efekt zachwytu, jaki zapewnia nasza operacja fleksograficzna.

Steve Lynn, dyrektor ds. etykiet i opakowań — sprzedaż w Durst North America, skomentował: „Partnerstwo pomiędzy KDV i Durst stanowi przykład dążenia do innowacji i postępu cyfrowego na rynku etykiet. KDV jest renomowanym przetwórcą w branży, który właśnie zdobył nagrodę Nagroda Eugene Singer Award 2023 to wiodący krok w ewolucji i doskonałości. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z KDV i nie możemy się doczekać wspólnej przyszłości.

„KDV będzie nadal inwestować w technologię, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość etykiet i niezrównany poziom usług.” – mówi Keith Walz, prezes i dyrektor generalny KDV. „To właśnie czyni nas KDV. Stłumiliśmy zapotrzebowanie na te możliwości i będziemy nadal budować nasz zespół i flotę pras, aby sprostać wymaganiom klientów.

Na podstawie informacji Durst Group

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności