Ponad 10 milionów stron ozdobionych na maszynie Scodix w drukarni TBBPoprzedni artykuł 

Scodix Ultra okazał się kluczowym elementem działalności TBB w zakresie ozdabiania okładek książek, kalendarzy i pamiętników
Scodix Ultra okazał się kluczowym elementem działalności TBB w zakresie ozdabiania okładek książek, kalendarzy i pamiętników

Scodix, wiodący dostawca rozwiązań do cyfrowego zdobienia dla branży graficznej, ogłasza dzisiaj, że ponad 10 milionów stron zostało ozdobionych na maszynie Scodix Ultra Digital Enhancement dla słowackiej firmy Publishing Printer, TBB. Scodix Ultra sprawdził się jako kluczowy element działalności TBB w zakresie ozdabiania okładek książek, kalendarzy i pamiętników.

Jako pierwsza technologia cyfrowa, w którą zainwestowało TBB, integracja Scodix z technologiami druku konwencjonalnego i UV TBB przebiegła bezproblemowo i stanowiła kluczowy element podnoszenia jakości projektów TBB, co doprowadziło do „zapierających dech w piersiach wyników” według Mirko Brezňana , CSO i COO z TBB.

„Biorąc pod uwagę tendencję do skracania nakładów, coraz częstsze wersjonowanie książek i walkę wydawców z nadmiernymi zapasami, Scodix stał się nieocenionym narzędziem; dotyczy to wszystkich udoskonaleń Scodix ” – stwierdza Brezňan , dodając: „Pomogło to TBB nie tylko utrzymać bazę klientów, ale także znacząco rozszerzyć portfolio”.

Brezňan kontynuuje: „Jesteśmy również zachwyceni ciągłymi wysiłkami firmy Scodix w zakresie innowacji. Wraz z rozwojem sprzętu, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych Scodix w coraz większym stopniu zaspokaja uniwersalne potrzeby, stawiając na pierwszym miejscu produktywność i wydajność. Godna pochwały jest dbałość firmy Scodix o zrównoważony rozwój środowiska. Czynniki te łącznie pozycjonują Scodix jako integralną część naszej strategii obecnie i na przyszłość .

„Skomplikowane i przyciągające wzrok udoskonalenia, które TBB wprowadziło na ponad 10 milionach stron, są świadectwem wartości, jaką technologia Scodix zapewnia TBB i jej klientom” – Mark Nixon, wiceprezes ds. sprzedaży globalnej w Scodix. „To imponujące osiągnięcie jest powodem do dumy dla zespołu Scodix”.

Na podstawie informacji firmy Scodix Ltd.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności