Xeikon wyznacza Smart LFP jako nowego agenta, który zwiększy zasięg w PolscePoprzedni artykuł 

Od lewej: Michał Kuczkowski (Kierownik Sprzedaży Polska, Etykiety i Opakowania, Xeikon) Adam Ambrozkiewicz (Menedżer ds. Rozwoju Biznesu, Smart LFP) i Remigiusz Pokuciński (Menedżer ds. Rozwoju Biznesu, Smart LFP)
Od lewej: Michał Kuczkowski (Kierownik Sprzedaży Polska, Etykiety i Opakowania, Xeikon) Adam Ambrozkiewicz (Menedżer ds. Rozwoju Biznesu, Smart LFP) i Remigiusz Pokuciński (Menedżer ds. Rozwoju Biznesu, Smart LFP)

Xeikon ogłosił nową umowę o współpracy ze Smart LFP dla Polski. Nowy agent będzie zajmował się sprzedażą wszystkich suchych tonerów i maszyn do druku atramentowego do etykiet, opakowań giętkich i składanych kartonów, w ramach posunięcia, dzięki któremu Xeikon rozszerzy swoją obecność na tym kluczowym rynku.

Założona w 2019 roku firma Smart LFP powstała z misją oferowania profesjonalnej integracji środowiska produkcyjnego w oparciu o głęboką wiedzę i wieloletnie doświadczenie polskiego rynku poligraficznego. Jej siedziba znajduje się w Katowicach, w południowej Polsce, gdzie dobrze wyposażone Smart LFP Experience Center oferuje na miejscu prezentacje rozwiązań do druku wielkoformatowego, dekoracji ścian, wielofunkcyjnego cięcia cyfrowego i oprogramowania ERP. Dzięki nowej nominacji firma rozszerza te kluczowe kompetencje o obszerne portfolio technologii Xeikon skoncentrowane na aplikacjach.

„Xeikon jest pionierem technologii cyfrowego druku kolorowego z wieloletnim doświadczeniem na rynku globalnym, co doskonale pasuje do naszego modelu biznesowego” – powiedział Adam Ambrozkiewicz, Business Development Manager, Smart LFP. „Jako dystrybutor Xeikon możemy teraz zaoferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania dla szybko rozwijającego się segmentu etykiet i opakowań. Dopiero co podjęliśmy tę fantastyczną nową okazję, ale została ona przyjęta z wielkim entuzjazmem i mamy już w trakcie realizacji kilka projektów. To dla nas bardzo ekscytujące wydarzenie”.

„Chociaż Smart LFP działa dopiero od kilku lat, jest to zespół bardzo doświadczonych ekspertów w dziedzinie druku z wieloma kontaktami w branży. Ich szybko rozwijająca się działalność i szybko rozszerzające się portfolio produktów doskonale wpisują się w naszą własną strategię rozwoju – powiedział Michał Kuczkowski, Sales Manager Poland, Labels & Packaging, Xeikon. „To wzajemnie korzystne partnerstwo pozwoli nam jeszcze bardziej zwiększyć naszą aktywność na dużym polskim rynku, docierając do nowych firm i wprowadzając je w mnogość możliwości, jakie rozwiązania Xeikon niosą ze sobą w obszarze etykiet i opakowań.

„Widzimy duży potencjał do zwiększenia naszego udziału w rynku poprzez zaangażowanie lokalnych ekspertów i wierzymy, że Smart LFP stworzy dodatkowe możliwości sprzedaży, co przełoży się na więcej instalacji maszyn Xeikon w Polsce do różnych zastosowań” – podsumował Kuczkowski.

Na podstawie informacji firmy Xeikon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności