Styleways nabywa HP Latex 2700, aby osiągnąć wyższy poziom zrównoważonego rozwoju, personalizacji i elastycznościPoprzedni artykuł 

Firma Styleways podpisała umowę z firmą HP Inc., wspieraną przez firmę Antalis MACRON GmbH, na instalację nowej drukarki HP Latex 2700. Dzięki tej nowej drukarce firma Styleways poszerza swoją istniejącą flotę drukarek HP, która obejmuje kolejne cztery drukarki HP Latex 800W.

Dzięki tej ekspansji firma Styleways priorytetowo traktuje zrównoważony rozwój, zarówno ze względu na swoją działalność, jak i klientów. Niemieccy specjaliści ds. druku dążą do zwiększenia wydajności w całej swojej działalności biznesowej poprzez instalację drukarki HP Latex 2700.

„Nasi klienci handlu elektronicznego B2C wymagają od nas dowodów potwierdzających zrównoważony rozwój i chcą, abyśmy wyraźnie wykazywali nasze zaangażowanie w ESG. Technologia lateksowa HP Large Format na bazie wody jest do tego idealnym rozwiązaniem” – powiedziała Sylvia Bennewitz, dyrektor zarządzająca Styleways. „Dobrym przykładem są sklepy detaliczne z designem eCommerce, takie jak Arcondo.de, które specjalizują się w wystroju wnętrz. Wymagają krótkich terminów dostaw, jakości i zrównoważonych opcji, co możemy teraz zapewnić dzięki nowej drukarce HP Large Format Latex 2700”.

Dzięki dodatkowemu skupieniu się na materiałach dla punktów sprzedaży dla klientów takich jak Aldi, Edeka i Deichmann, transformacja i cyfryzacja są niezbędne do zwiększenia produktywności i personalizacji.

Sylvia Bennewitz, dyrektor zarządzająca, powiedziała: „Cyfryzacja pozwala nam osiągnąć wyższy poziom personalizacji i elastyczności. Jest to coś, czego szukają nasi klienci, ponieważ prowadzą wiele różnych kampanii marketingowych w ciągu roku. Wymaga to od nas dużej elastyczności, gdy tego potrzebujemy drukuj krótkie serie, a ta technologia lateksu pozwala nam również zmieniać nośniki z jednej kampanii na drugą, na przykład używając innego samoprzylepnego winylu (SAV).”

Christoph Splithoefer, menedżer ds. obsługi klientów końcowych w HP Large Format: „Decyzja firmy Styleways o zakupie dodatkowego urządzenia HP Large Format Latex 2700 pokazuje zaangażowanie firmy w bazę klientów i zrównoważony rozwój. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować ze Styleways na ich drodze.”

Aby dowiedzieć się więcej o Styleways, odwiedź: https://styleways.de/

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności