Mark Andy i Rotometal tworzą strategiczne partnerstwo w obszarze rozwoju cylindrów i innych narzędzi do drukowaniaPoprzedni artykuł 

Grzegorz Dołbniak - CEO firmy Rotometal i Duane Pekar - CEO Mark Andy
Grzegorz Dołbniak - CEO firmy Rotometal i Duane Pekar - CEO Mark Andy

Firma Mark Andy poinformowała o nawiązaniu strategicznej współpracy z polskim przedsiębiorstwem - Rotometal. Ten dynamicznie rozwijający się producent zaawansowanych narzędzi do drukowania, m.in. cylindrów i oprzyrządowania do nich, stał się tym samym certyfikowanym dostawcą Mark Andy w tym obszarze.

Mark Andy dodaje w specjalnym komunikacie prasowym, że obie firmy ściśle współpracują przy stworzeniu i wprowadzeniu na rynek nowej, kompozytowej tulei do cylindrów drukowych. Będzie ona wykonana – jak podkreśla Mark Andy – z najwyższej jakości żywic epoksydowych, by powstały z jej udziałem cylinder oferował maksymalną wytrzymałość na wysokie temperatury i zapewniał stabilność wymiarową.

Duane Pekar, CEO firmy Mark Andy mówi: „Rotometal – już jako certyfikowany dostawca – zapewni rozbudowę naszego portfolio narzędzi do drukowania. Współpraca ma na celu również kompleksowe zwiększenie możliwości technologicznych, z myślą o lepszej obsłudze naszych klientów”.

Grzegorz Dołbniak, CEO firmy Rotometal dodaje: „Jesteśmy niezwykle podekscytowani faktem nawiązania strategicznej współpracy z liderem światowym jakim jest Mark Andy. Partnerstwo to potwierdza nasze zaangażowanie w ciągły rozwój i dostarczanie unikalnych wartości na rynek za sprawą naszych rozwiązań technologicznych. Wspólnie będziemy w stanie wprowadzić znaczące udoskonalenia w kontekście rozwoju całej branży, z korzyścią dla klientów z całego świata”.

Na podstawie informacji Poligraficznej Agencji Informacyjnej

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności