Pubco dostarcza luksusowe i ekologiczne opakowania na żądanie dzięki drukarce cyfrowej HP Indigo 15KPoprzedni artykuł 

Pubco, firma rodzinna zatrudniająca ponad 100 oddanych pracowników, specjalizująca się w wyróżniających się opakowaniach, projektowaniu i realizacji, ze szczególnym naciskiem na innowacje i zrównoważony rozwój, z dumą ogłosiła dodanie maszyny cyfrowej HP Indigo 15K do swojego zakładu w Mirabel, Quebec, na północnym wybrzeżu Montrealu. Inwestycja ta stanowi wyraz nieustannych wysiłków Pubco mających na celu konsekwentne wyprzedzanie konkurencji w branży i zapewnianie klientom najbardziej kreatywnych, luksusowych produktów opakowaniowych na rynku.

Założona w 1995 roku firma Pubco rozpoczęła swoją działalność głównie obsługując główne katedry na całym świecie, oferując możliwość tłumaczenia na dziesięć różnych języków. Kilka lat później firma zaprojektowała zakładki do książek, aby wspierać badania nad rakiem piersi i emerytowanych weteranów wojskowych. Stamtąd rozszerzyli swoją działalność na tworzenie ponadczasowych zestawów upominkowych monet sprzedawanych w Kanadzie, USA i Europie. Historycznie rzecz biorąc, firma miała możliwość laminowania, sztancowania, klejenia i formowania wtryskowego, zlecając drukowanie zewnętrznym firmom. Dzięki maszynie cyfrowej HP Indigo 15K firma Pubco oferuje teraz wszystko we własnym zakresie, tworząc jeszcze bardziej kompleksowy pakiet usług i uzyskując lepszy wgląd w cały proces drukowania, od początku do końca.

Jako firma znana z dostosowywania i zaawansowanego projektu, celem Pubco w przypadku maszyny cyfrowej HP Indigo 15K niekoniecznie była ilość, ale raczej jakość i szybkość wprowadzenia na rynek. Większość klientów Pubco oferuje produkty konsumenckie z wyższej półki, a drukarka cyfrowa daje firmie możliwość skutecznego zaspokajania potrzeb bardziej niszowych odbiorców i drukowania w różnych kolorach na różnorodnych podłożach i teksturach. Od umieszczania w opakowaniach płatków róż z Wielkiej Brytanii po kapsułki wody z Lourdes we Francji, Pubco stara się wykraczać poza opakowania, aby zapewnić swoim produktom wyjątkowość, wywierać trwały wpływ i zapewniać większe wrażenia klient.

„W Pubco podnosimy standardy marek luksusowych wprowadzając maszynę cyfrową HP Indigo 15K, zapewniając niezrównaną obsługę i jakość” – powiedział Patrick Zacard, dyrektor generalny Pubco. „W miarę jak potrzeby konsumentów ewoluują i zmieniają się w 40 krajach, które obsługujemy, naszym celem jest pozostanie na czele tej transformacji, podczas której najpierw ustalamy, a następnie łamiemy standardy branżowe. Współpracując z HP, możemy zapewnić naszym klientom spokój ducha dzięki naszej elastyczności operacyjnej, szybkości i umiejętnościom w zakresie pakowania” – dodał.

Koncentrując się na mniejszych ilościach produktów dla swoich klientów, Pubco zdało sobie sprawę, że ma szansę zrobić to w sposób bardziej zrównoważony. Był to kluczowy czynnik decydujący o nawiązaniu współpracy z HP i wykorzystaniu mocy maszyny cyfrowej HP Indigo 15K w celu zmniejszenia ilości odpadów, zmniejszenia zużycia energii i, ogólnie rzecz biorąc, większej opłacalności.

„Jesteśmy głęboko podekscytowani, że Pubco zdecydowało się na współpracę z nami w celu ulepszenia swojej oferty, optymalizacji operacji i rozwoju luksusowych opakowań. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy magię, jaką stworzą za pomocą maszyny cyfrowej HP Indigo 15K, gdy będą nadal przesuwać granice, jeśli chodzi o doświadczenia konsumentów” – powiedział Chris Carson, dyrektor ds. sprzedaży przemysłowej AMS HP w HP.

Jako wyjątkowy kanadyjski dostawca obsługujący produkty do Stanów Zjednoczonych i Europy, Pubco angażuje się w ożywianie kreatywności swoich klientów, oferując całkowicie odmienne usługi od wszystkich innych dostawców na rynku.

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności